0 bodů
685 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Pokaždé se mi připálí. A nejdou odlepit od pánve

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Máš málo rozpálenou pánev, možná nevhodnou pánev...
Volská oka (mimochodem - smaží se, ne vaří) smažím na sádle, na nerezové nebo teflonové pánvi.
Pokud na litinové (steaková, bez smaltu), musí být sádlo opravdu hodně rozpálené.



+1 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

Slunecnicovy ....nejdrive olej poradne nahreju a kdyz rozklepnu vajicko ..tak dam plyn na minimum ..smazim pomalu ..
Ps;volske oko jde udelat i v mikrovlnce ...jen musis propichnout zkoutek ..a prykryt talir s vajickem ....ovsem chutove neni mic moc tak se hodi spis k priprave toastu (toustu)

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢
0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)
Upraveno mama

Na nabrání volského oka používám obracečku. V Ikea stojí sada 3 kusy 15 korun.

nenechávejte volské oko dlouho na tuku pražit, jinak se také připaluje.....
Já používám sádlo.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 323 zobrazení
16.9.2015 v kategorii Vaření, jídlo Melichar Radek
0 bodů
5 odpovědí 684 zobrazení
0 bodů
1 reakce 8 zobrazení
před 1 den v kategorii Vaření, jídlo zdenekp Registrovaný (38 bodů)
0 bodů
1 reakce 206 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 265 zobrazení
7.4.2014 v kategorii Vaření, jídlo Jindra 40
0 bodů
4 odpovědí 467 zobrazení
28.3.2014 v kategorii Vaření, jídlo Babetka
0 bodů
6 odpovědí 451 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 819 zobrazení
0 bodů
1 reakce 2.5k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 276 zobrazení
5.10.2015 v kategorii Společnost Bára999
...