0 bodů
586 zobrazení
v kategorii Společnost

Když jsem třeba na veřejných záchodcích a je u mušle vedle mě někdo tak já si prostě nedojdu. Tak tam stojím a rudnu a když odejde tak se vyčůrám. Není to prostata? Je mi 25.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Tomu se říká "stydlivý močový měchýř" (paruréza) - a jde o psychickou poruchu.
Pokud tě to příliš neomezuje, pokus se ´veřejné´ močení trénovat.
Pokud ale trpíš silnější formou, navštiv psychologa - jde o poměrně rozšířený*) problém vyžadující individuální přístup.


*) až jsem - tímto problémem nepostižen, kdysi při jeho prezentaci žasnul



+1 bodů
vincek Registrovaný (68 bodů)

Až budeš mít problémy s prostatou, bude ti jedno, kdo vedle tebe stojí.
Zbytek napsal mowla



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 2.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 251 zobrazení
23.4.2016 v kategorii Mobily anonym
0 bodů
1 reakce 247 zobrazení
0 bodů
1 reakce 449 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 700 zobrazení
18.6.2014 v kategorii Zdraví, krása Lajka
0 bodů
2 odpovědí 212 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 447 zobrazení
12.8.2014 v kategorii Společnost Jáchym
0 bodů
6 odpovědí 500 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 316 zobrazení
27.8.2015 v kategorii Ostatní stydlín
0 bodů
6 odpovědí 482 zobrazení
...