0 bodů
252 zobrazení
v kategorii Mobily
Dobrý den, měla bych dotaz. Večer jsem dala mobil na nabíječku a nechala ho nabíjet přes noc, ale ráno jsem zjistila, že se nabil pouze na 84% a dál už se nenabíjí spíš naopak baterie klesá na 83%, 82% a poté zase vyskočí na 84% ale nikdy výš. Mám Huawei P6, takže nemohu vyndat baterii. Nevíte, v čem je problém?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce



Související témata

0 bodů
1 reakce 293 zobrazení
0 bodů
1 reakce 247 zobrazení
0 bodů
1 reakce 449 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 586 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 440 zobrazení
0 bodů
1 reakce 220 zobrazení
...