0 bodů
212 zobrazení
v kategorii Ostatní

Já ne, jenom ve sklepě. :-(

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Ano - vždy s čistýma botama...
:o



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

ano, když dostal brácha diplom.....(nod)



Související témata

0 bodů
1 reakce 329 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 388 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 250 zobrazení
+2 bodů
4 odpovědí 622 zobrazení
+2 bodů
10 odpovědí 538 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 422 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 555 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 611 zobrazení
0 bodů
1 reakce 668 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 668 zobrazení
10.4.2014 v kategorii Zvířata Laichtová
...