0 bodů
558 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada

Na zahradě nám přes léto vznikly vyšlapané cestičky tam, kudy pořád chodíme, a tráva je tam úplně holá a udusaná. Chtěl bych to na jaře dát do pořádku, tak jak na to nejlíp, aby tam tráva zase chytla?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Cestičky zkypři, zasej travní semeno, dobře uválej a zalívej.
Někdy je to nutné, někdy stačí prostě chodit jinudy a trávník se zvetí sám.



0 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Když už jsou jednou vyšlapané, nejspíš to mělo nějaký důvod a vyšlapou se znovu. Spíš bych volila ty cestičky zpevnit nějakým dostupným materiálem ( kámen, dlažba...) a zkrášlit jejich okolí :)



Související témata

0 bodů
1 reakce 292 zobrazení
0 bodů
1 reakce 538 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 674 zobrazení
1.4.2016 v kategorii Rostliny, zahrada anonym
0 bodů
1 reakce 1.2k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 717 zobrazení
0 bodů
1 reakce 293 zobrazení
27.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 933 zobrazení
0 bodů
1 reakce 948 zobrazení
20.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo Žilková Libuše
0 bodů
2 odpovědí 339 zobrazení
...