Na zahradě nám přes léto vznikly vyšlapané cestičky tam, kudy pořád chodíme, a tráva je tam úplně holá a udusaná. Chtěl bych to na jaře dát do pořádku, tak jak na to nejlíp, aby tam tráva zase chytla?
Cestičky zkypři, zasej travní semeno, dobře uválej a zalívej. Někdy je to nutné, někdy stačí prostě chodit jinudy a trávník se zvetí sám.
Když už jsou jednou vyšlapané, nejspíš to mělo nějaký důvod a vyšlapou se znovu. Spíš bych volila ty cestičky zpevnit nějakým dostupným materiálem ( kámen, dlažba...) a zkrášlit jejich okolí :)
CZPoradna.cz