0 bodů
749 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Už delší dobu uvažuju, že přestanu kouřit, ale děsí mě, že prý se po tom přibírá. Je opravdu pravda, že člověk po zanechání cigaret automaticky ztloustne?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Nikoli nutně...
Pokud nezačne řešit ´nezaměstnané ruce´ jídlem, neztloustne.



+1 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

Ano ....protoze si musi cigaretu necim kompenzovat vetsinou jidlem a sladkym ...navic kdyz prestane kourit... tak ma vetsi chut k jidlu ...

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

kuraci to znaji ....rano kafe no radeji dve a k tomu par cigaret to je dobra snidane ...:D pak vetsinou... uz na jidlo clovek nema chut ...:o

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢
0 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Ano, ztloustne. Protože: 1. Prázdné ruce, prázdnou pusu a pocit, že něco chybí, bez cigarety nahrazuje jídlem.
2. Změní se trávení. Kdo kouří, dá ráno kafe a žváro a na wecku není po několika vteřinách o čem mluvit. Bez cigarety to všechno trvá mnohem déle a střevo si vezme úplně všechno a tělo, co nepotřebuje, to uloží. Časem si trávení zvykne pracovat bez pobídky nikotýnem a trávení se zrychlí. Ale až po čase. Tak rok?

0 bodů

vetsinou ano



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 3.4k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 598 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 630 zobrazení
0 bodů
1 reakce 257 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 606 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 733 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 497 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.0k zobrazení
13.4.2017 v kategorii Zdraví, krása Tomas Ulrich
0 bodů
6 odpovědí 1.1k zobrazení
...