0 bodů
545 zobrazení
v kategorii Ostatní
jsem malej ale kouřivej.
pokud začneš kouřit v 8 .. brzo umřeš .. budeš mít velké problémy!! řekni to rodičům jak budou reagovat .. když ti to chutná a si už na to závislí tak zajděte k doktorovi

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

6 reakce

+2 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)
Upraveno opicak
A nebo blbej.

No ale na to, že chodíš do první nebo max. druhé třídy jsi docela borec v češtině.

A jak jinak trávíš volné chvíle, když nevymýšlíš kraviny ?


0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

za prvý to neni hygienické

za druhý to neni normální

za třeti ve svým věku bys měl ve škole sbírat vědomosti a né vajgli na ulici yes



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 629 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 606 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 316 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 3.4k zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 748 zobrazení
...