0 bodů
520 zobrazení
v kategorii Ostatní

Napadlo mě, kolik různých významů to slovo vlastně může mít. Někomu se vybaví zvířátko, jinému plavecký styl nebo úplně něco jiného. Co se vybaví jako první vám?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Nůž, malá rybka, skok...
Podle kontextu.

Myšleno to první, cos napsal.

mowla Domácí (2.9k bodů)

Ono mne to napadlo v tom pořadí, které jsem napsal...
:o
Taky to byl první nožík, kterým jsem se pořezal.
:D



0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Nůž. To je to, co mě jako první napadlo při čtení otázky.

Doufám, žes ji měl v v kapse u tepláků. :o

opicak Registrovaný (769 bodů)

No samozřejmě, kde jinde. A pod tepláky jsem měl, když bylo chladno, ty příšerný punčocháče barvy světlého okru.

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Já si představím malou rybku.....(dance)

No jo, ženská.:*

mama Pokročilý (1.2k bodů)

Já vím, že mně máš rád......(blush)

Já tě prostě kocham!

mama Pokročilý (1.2k bodů)

No, tebe jsem hledala.......(sun)

... a našla. (?)

mama Pokročilý (1.2k bodů)
Upraveno mama

Našla, dědečku, našla Mrazíčku.......(clap)

0 bodů

Já malou rybku nebo ty bonbony od Joja, Kyselé rybičky(nod)



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 812 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 697 zobrazení
0 bodů
1 reakce 251 zobrazení
0 bodů
1 reakce 176 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 241 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 2.2k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 374 zobrazení
4.8.2014 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
2 odpovědí 597 zobrazení
...