Napadlo mě, kolik různých významů to slovo vlastně může mít. Někomu se vybaví zvířátko, jinému plavecký styl nebo úplně něco jiného. Co se vybaví jako první vám?
Nůž, malá rybka, skok... Podle kontextu.
Myšleno to první, cos napsal.
Ono mne to napadlo v tom pořadí, které jsem napsal... :o Taky to byl první nožík, kterým jsem se pořezal. :D
Nůž. To je to, co mě jako první napadlo při čtení otázky.
Doufám, žes ji měl v v kapse u tepláků. :o
No samozřejmě, kde jinde. A pod tepláky jsem měl, když bylo chladno, ty příšerný punčocháče barvy světlého okru.
Já si představím malou rybku.....(dance)
No jo, ženská.:*
Já vím, že mně máš rád......(blush)
Já tě prostě kocham!
No, tebe jsem hledala.......(sun)
... a našla. (?)
Našla, dědečku, našla Mrazíčku.......(clap)
Já malou rybku nebo ty bonbony od Joja, Kyselé rybičky(nod)
CZPoradna.cz