0 bodů
983 zobrazení
v kategorii Ostatní

Může se stát že nahromaděný plyn ze septiku vybouchne?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Jo - může, v kalech se vyvíjí metan a ten při vhodné konstelaci bouchnout může.
Prostě když lezeš do septiku, nekuř...
:o



0 bodů
Záleží co jsi předtím snědl, když půjdeš například do arabskýho fastfoodu a dáš si opravdu bombovej kebab, je tu vyšší riziko, že to bouchne :)


Související témata

0 bodů
4 odpovědí 2.5k zobrazení
1.4.2014 v kategorii Ostatní Garnát
0 bodů
3 odpovědí 377 zobrazení
21.5.2014 v kategorii Auto moto Jezdec
0 bodů
3 odpovědí 2.0k zobrazení
12.4.2014 v kategorii Ostatní Mašek Václav
0 bodů
1 reakce 268 zobrazení
27.6.2014 v kategorii Zdraví, krása Hanča Bredlová
0 bodů
3 odpovědí 361 zobrazení
0 bodů
1 reakce 225 zobrazení
...