0 bodů
377 zobrazení
v kategorii Auto moto

Už několikrát se mi stalo že jedu do kopce, pak pustím plyn a on je pořád stlačený. Zaseklé lanko?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Lanko, škrtící klapka...
Prostě to promaž (ideálně po rozebrání a vyčištění) a uvidíš.
:o



0 bodů
frantaXX Registrovaný (298 bodů)

Jehla v karbu ti nekontaktuje jak by mela.

0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

skus natáhnout jinudy bovden plynu



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 2.5k zobrazení
1.4.2014 v kategorii Ostatní Garnát
0 bodů
2 odpovědí 984 zobrazení
24.8.2014 v kategorii Ostatní Dominik
0 bodů
1 reakce 587 zobrazení
0 bodů
1 reakce 423 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 600 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 347 zobrazení
12.6.2014 v kategorii Auto moto Posel
0 bodů
4 odpovědí 461 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 655 zobrazení
0 bodů
1 reakce 268 zobrazení
27.6.2014 v kategorii Zdraví, krása Hanča Bredlová
...