Hledám místo k zaparkování ve městě a nejsem si jistý, jakou vzdálenost musím dodržet od křižovatky, abych nedostal pokutu. Platí to stejně pro obě strany křižovatky? Děkuju za upřesnění.
5 metrů od hranice přižovatky, před i za.
jak píše mowla, těch 5 m od hranice křižovatky, kde s ní svírá úhel 90 st. takto jsme se to učili v autoškole, pokud ti to pomůže....
my jsme se učili 5m od začátku zaoblení obrubníku a taky, že se na protilehlém okraji křižovatky ve tvaru T stát smí
magorvkleci, to je ono, tam je ten úhel.....(nod)
CZPoradna.cz