0 bodů
302 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Když pojedu na houby a zajedu až do lesa můžu dostat pokutu ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
V lese se parkovat nemůže. Je to pod pokutou do 2000 kč.


0 bodů
Když pojedeš na houby tak nech auto u vjezdu do lesa a bude to bez problémů.


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 363 zobrazení
–1 bodů
3 odpovědí 510 zobrazení
23.8.2015 v kategorii Zdraví, krása medvěd
0 bodů
2 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
1 reakce 248 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 646 zobrazení
22.12.2014 v kategorii Zvířata Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 375 zobrazení
29.11.2014 v kategorii Zvířata Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 651 zobrazení
...