Poslední dobou to slovní spojení slyším úplně všude, hlavně v souvislosti s penězi a investicemi. Mohli byste mi srozumitelně vysvětlit, co to vlastně pasivní příjem je a jak funguje?
Pasivní příjem, je zisk bez naší práce. Může to být zisk z pronájmu domu, či bytu a podobně, nebo také připsané úroky. Kdy máš zaručený příjem bez odvedené práce.
CZPoradna.cz