0 bodů
1.2k zobrazení
v kategorii Dům a byt

Naši sousedi v paneláku kouří z okna a nám všem okolo to leze do bytu. Obzvláště přes léto je to děsně otravující. Domluva nepomohla. Nevím ale proč by mě měl byt smrdět po cigaretách když nekouřím. Co s tím dělat ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

8 reakce

+1 bodů
boruvka Registrovaný (403 bodů)

Tak s tím bohužel nic nenaděláte. je mi líto.+1 bodů
Já zase nevím proč by mě někdo zakazoval kouřit z okna.
0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Jedině zavřít okno, jinak se s tím nedá dělat nic

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Nenaděláš nic, leda bys
a) začal taky kouřit
b) začal ´smrdět´ něčím jiným těm sousedům

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Chápu Vás, je to nehoráznost a nevychovanost, ale co se dá dělat. Je to trochu daň za bydlení v paneláku, hlavně, že jinak klid.

0 bodů
Dobrý den, také mám problémy se sousedy. Moje děti, když ještě byly malé, denně měly  v dětském pokoji zápach z cigaret , sousedi jsou tak bezohlední, že kouří i  ve dvě ráno a ten zápach mě vždy vzbudí . Můj byt je řešený tak, že je špatně větratelný , tudíž zápach v  bytě se drží déle :-(  , říkám si , co je to za logiku stále běhat k oknu a zavírat okna před zápachem.....
Já mám řešení a byl bych s nimi hned hotov. Když si mohou kouřit ve svém prostoru tak já si mohu ze svého prostoru močit a jiné činnosti. A nikdo mě v noci neuvidí.Rychle přistoupí na dohodu.
0 bodů
Dobrý den já bych si dala práci, pořídila bych si truhlík s kytkama, třeba i umělé a stále je zalivala ať ta špinavá voda teče k nim na parapet. A i když zrovna budou kouřit. Vy zalivate svoje a bohužel máte na vodu náročné kytky. Jsem odnaučena kuřačka a nikdy jsem se neradila mezi protivné nekuřáky.dnes už mi ten kouř taky vadí, ale sama jsem říkala, že si ničím svoje zdraví, ale taky jsem brala ohled na ostatní. Remcala jsem při zákazu kouření v restauracích, je to blbost. Remcam do dneška) tak držím palce


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 569 zobrazení
21.6.2014 v kategorii Ostatní Daniel
0 bodů
8 odpovědí 370 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 2.1k zobrazení
+2 bodů
2 odpovědí 402 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 245 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 3.1k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 976 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 743 zobrazení
...