0 bodů
486 zobrazení
v kategorii Auto moto

Když mám podhuštěné kola stoupne spotřeba benzínu?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

spíš si budete víc ničit gumy



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Ano - zvýší se valivý odpor pneu, takže - při jinak stejném způsobu jízdy stoupne spotřeba.
Při velkém podhuštění budeš navíc bortit kord a zvýšíš pravděpodobnost průrazu.

0 bodů
frantaXX Registrovaný (298 bodů)

Samozrejme! To se dela na snehu, tam to ma sve opodstatneni, ale nici to gumy.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 206 zobrazení
13.10.2015 v kategorii Auto moto Stejnek
0 bodů
7 odpovědí 777 zobrazení
0 bodů
1 reakce 6 zobrazení
0 bodů
1 reakce 331 zobrazení
0 bodů
1 reakce 631 zobrazení
0 bodů
1 reakce 535 zobrazení
15.8.2015 v kategorii Auto moto MONIKA
0 bodů
1 reakce 445 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 870 zobrazení
0 bodů
1 reakce 594 zobrazení
18.6.2014 v kategorii Auto moto Adéla
0 bodů
2 odpovědí 348 zobrazení
...