0 bodů
534 zobrazení
v kategorii Auto moto
Co mám dělat když jsem zjistila že jsem natankovala naftu místo benzínu? Auto jsem nechala kousek od pumpy. Je tam i autoservis, mám se tam jít objednat?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Určitě do servisu. Oni naftu vypustí. Hlavně s tím nejezdit.




Související témata

0 bodů
1 reakce 447 zobrazení
0 bodů
1 reakce 631 zobrazení
0 bodů
1 reakce 445 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 486 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 869 zobrazení
0 bodů
1 reakce 594 zobrazení
18.6.2014 v kategorii Auto moto Adéla
0 bodů
2 odpovědí 348 zobrazení
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
0 bodů
1 reakce 312 zobrazení
...