0 bodů
277 zobrazení
v kategorii Ostatní

Moc nechápu když jsou noviny co se rozdávají zdarma například týdeník 5+2 tak kde na to berou peníze.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů

Že by z reklamy?



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Určité má subjekt jiné ziskové aktivity, z kterých kryje náklady na "noviny", tyto náklady si pak v mezích zákona dává do výdajů.....



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 255 zobrazení
0 bodů
1 reakce 366 zobrazení
0 bodů
1 reakce 513 zobrazení
3.1.2016 v kategorii Ostatní aduš
0 bodů
3 odpovědí 3.1k zobrazení
4.8.2015 v kategorii Ostatní borax
0 bodů
1 reakce 674 zobrazení
28.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 2.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 609 zobrazení
6.6.2014 v kategorii Ostatní Štefan
0 bodů
3 odpovědí 307 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 434 zobrazení
...