0 bodů
3.1k zobrazení
v kategorii Ostatní
Proč musí člověk pořád vydávat holuby z nosu?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Je to prach. Místo vdechnutí se usadí v nose.


0 bodů
Díky holubům nevdechuješ prach protože se zachytí v nose.
0 bodů
udělam na vas distrek


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 366 zobrazení
0 bodů
1 reakce 513 zobrazení
3.1.2016 v kategorii Ostatní aduš
0 bodů
1 reakce 674 zobrazení
28.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 277 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 609 zobrazení
6.6.2014 v kategorii Ostatní Štefan
0 bodů
3 odpovědí 307 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 434 zobrazení
...