Za pár týdnů poprvé poletím a docela se toho bojím, protože v autě mi bývá hodně špatně a trpím kinetózou. Zajímalo by mě, jestli v letadle člověku bývá nevolno podobně jako při jízdě autem. Předem děkuji za zkušenosti.
Mně hůř... :D V autě mi nic není, ale v letadlech mám stísněné pocity - zejména v těch menších (např. Boeing 737). Prostě lítám nerad - nechtějí mne to nechat řídit.
CZPoradna.cz