0 bodů
310 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Za pár týdnů poprvé poletím a docela se toho bojím, protože v autě mi bývá hodně špatně a trpím kinetózou. Zajímalo by mě, jestli v letadle člověku bývá nevolno podobně jako při jízdě autem. Předem děkuji za zkušenosti.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Mně hůř...
:D
V autě mi nic není, ale v letadlech mám stísněné pocity - zejména v těch menších (např. Boeing 737).
Prostě lítám nerad - nechtějí mne to nechat řídit.





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 510 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 490 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 388 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 872 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 613 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 354 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 400 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 472 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.4k zobrazení
13.7.2014 v kategorii Auto moto Štěpnička Radim
...