0 bodů
221 zobrazení
v kategorii Dům a byt

Budeme mít společenství vlastníků a každý si musí koupit byt. Když si ho ale nekoupím (nemám na něj) vyhodí mě?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Koupí jej někdo jiný a staneš se nájemníkem.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 319 zobrazení
5.12.2014 v kategorii Právo a zákony Jokerka
0 bodů
2 odpovědí 703 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 422 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 326 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 808 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 637 zobrazení
15.5.2014 v kategorii Dům a byt Blažena
0 bodů
3 odpovědí 2.2k zobrazení
21.4.2014 v kategorii Dům a byt Horáková
0 bodů
1 reakce 457 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 649 zobrazení
0 bodů
1 reakce 415 zobrazení
...