Sleduju zprávy o pohřešovaných lidech a říkám si, jak je vůbec možné, že někdo zmizí beze stopy. Může opravdu člověk jen tak zmizet, aniž by po něm zůstal jakýkoli záznam? Zajímá mě to spíš z pohledu, jak to dnes funguje s technologiemi.
Jestli myslíš ´čárymáryfuk´ - tak ne, nemůže... Ale jestli máš na mysli, že se může ztratit ze života jiných (ať už dobrovolně či nedobrovolně), pak ano - samozřejmě - stačí, např., změnit totožnost a nenechat se chytit.
A copak již nezmizela spousta lidí? A jsou k nedohledání. Ztrácejí se dospělí i děti a pak se jim třeba podaří po letech utéct, to jsou ti, co mají štěstí. Ti ostatní, raději nedomyslet, je to na Policii.....
Samozřejmě. Z různých důvodů mizí každý den spousta lidí.
CZPoradna.cz