0 bodů
315 zobrazení
v kategorii Ostatní

Sleduju zprávy o pohřešovaných lidech a říkám si, jak je vůbec možné, že někdo zmizí beze stopy. Může opravdu člověk jen tak zmizet, aniž by po něm zůstal jakýkoli záznam? Zajímá mě to spíš z pohledu, jak to dnes funguje s technologiemi.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Jestli myslíš ´čárymáryfuk´ - tak ne, nemůže...
Ale jestli máš na mysli, že se může ztratit ze života jiných (ať už dobrovolně či nedobrovolně), pak ano - samozřejmě - stačí, např., změnit totožnost a nenechat se chytit.



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

A copak již nezmizela spousta lidí? A jsou k nedohledání. Ztrácejí se dospělí i děti a pak se jim třeba podaří po letech utéct, to jsou ti, co mají štěstí. Ti ostatní, raději nedomyslet, je to na Policii.....

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Samozřejmě. Z různých důvodů mizí každý den spousta lidí.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 1.5k zobrazení
18.3.2015 v kategorii Ostatní Ondřej Petráš
0 bodů
1 reakce 339 zobrazení
0 bodů
1 reakce 205 zobrazení
0 bodů
1 reakce 570 zobrazení
30.12.2014 v kategorii Právo a zákony Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 544 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 319 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 502 zobrazení
0 bodů
1 reakce 667 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 426 zobrazení
...