0 bodů
387 zobrazení
v kategorii Počítače, internet

Zdědil jsem starší tablet Toshiba Portégé M200 a nějak si s ním nevím rady. Poradil by mi prosím někdo, kdo s ním má zkušenost, jak ho zprovoznit? Děkuji.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

A s cim ...(headbang) tohle je opravu zajimava otazka ...takova hooodne neuplna ...

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢
mowla Domácí (2.9k bodů)

Pokud jde o podložení nohy kývajícího se stolu, pak raději displayem dolů...
:D

arygnoc Registrovaný (913 bodů)

to by bola možno lacnejšia tehlička zlata.

(smoking)

image

Problém s bootováním ...bios nevidí usb cd/dvd ani flešku ,takže přemýšlím o boot přes lan---------asi dost bitva :)


Znovu zobrazeno Angelo

jenom jsem chtěl vidět ochotu :D



0 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

No napadlo te resetovat BIOS ?...budtov natraveni biosu ...nebo natvrdo vytahnout baterii ....povidej prehanej..(rock)

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢

Jukni na net co o tomto tabletu píšou.......... vyzkoušel jsem ,mimo pxe úplně všechno ,i
sd ..bios se nechá nastavit na boot z ex mechaniky ,ale tenhle přístroj vidí jenom pár mechanik od výrobce TOSHIBA ----je to sice stará mrcha ,ale já nerad něco vzdávám................. :D



Související témata

0 bodů
1 reakce 206 zobrazení
0 bodů
1 reakce 289 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 595 zobrazení
0 bodů
1 reakce 975 zobrazení
0 bodů
1 reakce 173 zobrazení
0 bodů
1 reakce 568 zobrazení
23.7.2014 v kategorii Mobily Lily.M
0 bodů
1 reakce 469 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.0k zobrazení
...