0 bodů
468 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Dobrý den,poradí mi někdo prosím-proč mi nejdou ukládat fotky focené notebookem do notebooku? Dříve to normálně šlo a teď to píše:při ukládání této fotkyse něco pokazilo ......právě teď se nemůžeme dostat do složky Z fotoaparátu. Nevím zda se mi v tom nějak nepovrtal synátor.....děkuji za odpověď

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce



Související témata

0 bodů
1 reakce 1.5k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 11.5k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 387 zobrazení
0 bodů
1 reakce 374 zobrazení
0 bodů
1 reakce 330 zobrazení
0 bodů
1 reakce 614 zobrazení
...