0 bodů
336 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Do jídla? Nebo je lze jíst ihned ze skleničky?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Lze je i rovnou jíst - ale běžně se používají do zeleninových směsí, lze z nich uvařit i polévku nebo omáčku...
Prostě jde o výborně uskladněnou zeleninu.

Zítra je ochutnám. Vlaďka

mowla Domácí (2.9k bodů)

Pokud jsou v dobrém oleji (snad jo), pak je to delikateska.
(nod)



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Dávají se i do masových rolád, do ptáčků a podobně...



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 350 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 178 zobrazení
10.9.2015 v kategorii Zdraví, krása lackyn777
0 bodů
2 odpovědí 252 zobrazení
0 bodů
1 reakce 462 zobrazení
0 bodů
1 reakce 185 zobrazení
3.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 507 zobrazení
0 bodů
1 reakce 9 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 826 zobrazení
0 bodů
1 reakce 496 zobrazení
9.12.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Lacík Registrovaný (264 bodů)
...