0 bodů
359 zobrazení
v kategorii Sport, volný čas

Už jsem asi 5 let neplaval

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

5 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Ne - to nezapomeneš...
Hlavně nepanikař - návyky se ti rychle vrátí.
:o



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Určitě ne. Je to obdobné jako s jízdou na kole. První tempa mohou být nejistá, ale velice brzy si to oživíš.

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

To se zapomenout nedá, zrovna tak, jako jezdit na kole.....



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 314 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 339 zobrazení
0 bodů
1 reakce 556 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 620 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 355 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 863 zobrazení
21.4.2014 v kategorii Ostatní Sanková Veronika
0 bodů
2 odpovědí 491 zobrazení
0 bodů
1 reakce 421 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 302 zobrazení
...