0 bodů
330 zobrazení
v kategorii Počítače, internet

Doma se o tom dohadujeme - já počítač po práci úplně vypínám, ale partner ho radši nechává jen v úsporném režimu. Zajímalo by mě, jak to děláte vy a co je vlastně lepší.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

6 reakce

+1 bodů
arygnoc Registrovaný (913 bodů)

Potrebujem, aby počítače bežali (zdieľané súbory).

takže bežia non-stop.

(smoking)

image


0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Já PC vypínám.....(nod)

0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Jak kdy. Na noc většinou vypínám, ale často nechávám na nabíječce (notebooky). Přes den někdy hodím do režimu spánku a nebo nechávám zapnutý. Spořiče obrazovky nepoužívám na žádným ze svých počítačů.

inka Pokročilý (1.2k bodů)

Tak spořič ten já používám. Mám ve složce na spořič spoustu fotek těch, které mám ráda. A když příjdu k počítači a tam se na mě dvěma zoubky usmívá vnučka, která už tento měsíc bude maminkou nebo fotka z dovolené od moře, zabude mi hezky. Mám to ráda, protože málokdy papírové fotky vytáhnu nebo poklikám ve složkách s fotkami.



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 414 zobrazení
0 bodů
1 reakce 309 zobrazení
0 bodů
1 reakce 675 zobrazení
0 bodů
1 reakce 579 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 362 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 397 zobrazení
...