0 bodů
341 zobrazení
v kategorii Finance podnikání

Chci se zeptat když jsem student VŠ a budu mít brigádu na DPP a přesáhnul bych 10 000,- budu platit soc. a zdrav. pojištění, to vím. Ale potřebuji vědět zda ho budu muset platit ikdyž už brigádu mít nebudu?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Pokud nebudeš mít příjem, tak jako student nebudeš nic platit

A když mám teďka ještě DPP na 5000,-, v té dohodě v které bych překročil těch 10 000,- bych později skončil a měl jen tu do 5 000,- budu muset něco platit nebo ne?



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)
Upraveno mama

...



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 881 zobrazení
0 bodů
1 reakce 674 zobrazení
0 bodů
1 reakce 380 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 442 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 188 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 619 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 765 zobrazení
20.11.2014 v kategorii Ostatní monika kamenikova
0 bodů
3 odpovědí 340 zobrazení
...