0 bodů
380 zobrazení
v kategorii Diskuze
Vznikl mi dluh na zdravotním pojištění v době, kdy jsem onemocněl schizofrenií na přelomu r. 2011/2012. Nemoc mne ovlivnila tak, že jsem nebyl schopen normálně fungovat. Byl jsem tedy OBZP. Nyní jsem plně invalidní a ZTP.

Není dluh již promlčen?

Děkuji za odpověď.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Myslím že neni. Dluh vznikl ještě před tvým onemocněním. Přesně ti to řeknou na tvé zdravotní pojišťovně. Jistě je to možné vyřešit po telefonu.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 619 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 442 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 234 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 350 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 258 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 881 zobrazení
0 bodů
1 reakce 227 zobrazení
0 bodů
1 reakce 233 zobrazení
0 bodů
1 reakce 498 zobrazení
...