0 bodů
243 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Jak by měla být ruka při měření tlaku? Když ji dám k hlavě nebo k nohám ukazuje to pokaždé jinak. Návod už nemám.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Třeba tady - http://www.sportstatus.cz/postava---navody/jak-merit-krevni-tlak - je rámcový návod, jak si tlak (z)měřit.
Důležité je pokaždé postupovat stejně, aby se podmínky měření neměnily.
;-)



0 bodů

Děkuju to jsem potřebovala. V úrovni srdce to ukazuje dobře.

mowla Domácí (2.9k bodů)

Tak hlavně, ať tlak ´nezlobí´.
;-)



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 301 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 694 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.8k zobrazení
15.4.2014 v kategorii Zdraví, krása Anežka Plůnková
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
0 bodů
1 reakce 323 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 714 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 736 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 730 zobrazení
1.10.2015 v kategorii Rostliny, zahrada Nýč Pavel
0 bodů
1 reakce 168 zobrazení
10.9.2015 v kategorii Ostatní Pavlík Dloubal
...