0 bodů
543 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Měl jsem dost velký problém s akné. Mám v obličeji spoustu jizviček. Dá se s tím něco dělat? Je mi 20 let.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Nejjednodušší je se "s tím" smířit - jizev se nikdy dokonale nezbavíš, marketingovým masážím kosmetických salonů a výrobců nevěř, mnohdy jsou spíše ku škodě věci.
;-)
Pokud ale přesto chceš nějak jejich viditelnost řešit, zajdi si na kožní, doktor/ka ti poradí nejlíp.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 283 zobrazení
3.9.2014 v kategorii Zdraví, krása Sandra
0 bodů
2 odpovědí 324 zobrazení
31.8.2014 v kategorii Zdraví, krása anonym
0 bodů
1 reakce 566 zobrazení
19.8.2014 v kategorii Zdraví, krása Linda
0 bodů
1 reakce 207 zobrazení
0 bodů
1 reakce 292 zobrazení
16.7.2014 v kategorii Zdraví, krása anonym
0 bodů
2 odpovědí 380 zobrazení
20.12.2015 v kategorii Zdraví, krása Aneta
0 bodů
2 odpovědí 257 zobrazení
20.12.2015 v kategorii Zdraví, krása Jana
0 bodů
3 odpovědí 606 zobrazení
15.12.2014 v kategorii Zdraví, krása Adam
0 bodů
1 reakce 374 zobrazení
11.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo Hoboken
...