0 bodů
669 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Je mi 14 let. Myslíte že už bych se měla objednat u gynekologa? Od kolika se tam chodí? Nebo mi to řekne obvoďačka (už je Vám tolik let objednejte se ke gynekologovi)?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Ve svém věku patříš na dětskou gynekologii, je tam evidováno plno holčiček až do 18 let, pokud je dívka panna a mají plno gynekologických problémů, které jezdí léčit do Františkových lázní.
Pokud ti nic není, není ani potřeba nikam chodit.....





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 645 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 215 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 609 zobrazení
0 bodů
1 reakce 261 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 252 zobrazení
31.5.2015 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
12 odpovědí 1.6k zobrazení
15.7.2014 v kategorii Diskuze arygnoc Registrovaný (913 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 335 zobrazení
0 bodů
1 reakce 278 zobrazení
24.5.2014 v kategorii Společnost Bandita
0 bodů
4 odpovědí 456 zobrazení
19.5.2014 v kategorii Společnost Lukáš B.
0 bodů
3 odpovědí 3.9k zobrazení
...