0 bodů
580 zobrazení
v kategorii Počítače, internet

Už je to strašně dlouho a blbne to pořád. Je to jenom u mě? Nebo se Vám taky seká v TV program Telka? Jestli nemám porouchanej Set top box.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
boruvka Registrovaný (402 bodů)

Mně jde Telka dobře ze signálu ze společné antény.



0 bodů

kissHMMMMMMMMMMM



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 670 zobrazení
0 bodů
1 reakce 528 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 387 zobrazení
0 bodů
1 reakce 317 zobrazení
15.6.2014 v kategorii Počítače, internet Vašek
0 bodů
1 reakce 365 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 310 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 401 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 826 zobrazení
...