0 bodů
184 zobrazení
v kategorii Hudba film

Po vystudování konzervatoře se jde na vysokou školu? Na jakou popřípadě? Nebo co se dá dělat po konzervatoři? Učitelka hned asi být nemůžu co?

Konzervatoř je vysoká škola, ale jestli chcete studovat další VŠ, klidně můžete.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

V hudební škole, lidušce klidně. V základní škole se specializací na hudebku. Živit se muzikou taky lze. Člen divadla, orchestru, na volné noze. To všechno lze.





Související témata

0 bodů
1 reakce 486 zobrazení
0 bodů
1 reakce 312 zobrazení
0 bodů
1 reakce 287 zobrazení
0 bodů
1 reakce 507 zobrazení
28.4.2020 v kategorii Hudba film 22aa
0 bodů
1 reakce 347 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 537 zobrazení
0 bodů
1 reakce 415 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 587 zobrazení
0 bodů
1 reakce 312 zobrazení
...