0 bodů
519 zobrazení
v kategorii Ostatní

Když si v hospodě objednám třetinku, nikdy si nejsem úplně jistý, kolik to vlastně je. Kolik mililitrů má taková třetinka českého piva? Jen abych měl jasno.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Podle názvu by to mělo být 0,33, ale mám dojem, že jen 0,3 l.

(shake)

1 (beer) = 0,5 l a třetinka tohoto (beer) není 0,3 l, ale 1,6666 l (giggle)

mowla Domácí (2.9k bodů)

Tak teď jsi mne zcela zmátnul...
:D
Jdu si nechat vrátit školné - 0,5 /3 = 1,67
:D
U nás se "třetinka" říká třetině litru.
:o

To byl můj záměr, zmást ! :P



+1 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Kolik asi? Tři deci?...(beer)

(shake)



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 2.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 178 zobrazení
4.8.2015 v kategorii Ostatní miluše
0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 441 zobrazení
0 bodů
1 reakce 6 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 293 zobrazení
0 bodů
1 reakce 2.0k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 2.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 270 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 401 zobrazení
20.7.2014 v kategorii Vaření, jídlo Špaček
...