Přemýšlím, jestli se tu na portálu zaregistrovat, ale ještě nejsem rozhodnutý. Co všechno mi registrace přinese oproti tomu, když budu jen nepřihlášený návštěvník? Děkuji za vysvětlení.
jedna z nevýhod Ako neregistrovaný sa nemôžte priamo skontaktovať so žiadnym registrovaným užívateľom pomocou vnútornej pošty, či "psát na zeď" ako je zvykom napríklad na Facebooku.
pokiaľ to majiteľ účtu okamžite nezmaže(rofl)(rofl)(rofl)
(smoking)
dale ti nebude fungovat upozorneni na prispevky v odpovedich ...diskuzích, hodnoceni uzivatele atd ....
obrázok u nicku vlastná pošta vlastná história no a nepreskakuje od jedného nicku do druhého, neinkarnuje. je nejako hodnotený ostatnými užívateľmi môže odpovedať na ankety. ...
a asi je toho i viac.
CZPoradna.cz