0 bodů
264 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo arygnoc Registrovaný (913 bodů)

Vždycky když si dám zmrzlinu moc rychle, mám pocit, že mě začne bolet hlava. Je to jen náhoda, nebo opravdu může od zmrzliny rozbolet hlava a čím to je?

image

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Může a to prochladnutím trojklaného nervu. Projeví se silnou a krátkou bolestí hlavy.

více zde:
http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=zmrazeny-mozek-proc-vas-ze-zmrzliny-boli-hlava&cisloclanku=2010080027



+1 bodů

Po úderu dostatečně velkým balením...........klidně.

inka Pokročilý (1.2k bodů)

(giggle)(happy)(nod)



Související témata

0 bodů
1 reakce 247 zobrazení
0 bodů
1 reakce 313 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 350 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 397 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 354 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 521 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 351 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 839 zobrazení
13.2.2015 v kategorii Zvířata Martina
...