Vždycky když si dám zmrzlinu moc rychle, mám pocit, že mě začne bolet hlava. Je to jen náhoda, nebo opravdu může od zmrzliny rozbolet hlava a čím to je?
Může a to prochladnutím trojklaného nervu. Projeví se silnou a krátkou bolestí hlavy.
více zde: http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=zmrazeny-mozek-proc-vas-ze-zmrzliny-boli-hlava&cisloclanku=2010080027
Po úderu dostatečně velkým balením...........klidně.
(giggle)(happy)(nod)
CZPoradna.cz