0 bodů
266 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo arygnoc Registrovaný (913 bodů)

Vždycky když si dám zmrzlinu moc rychle, mám pocit, že mě začne bolet hlava. Je to jen náhoda, nebo opravdu může od zmrzliny rozbolet hlava a čím to je?

image

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Může a to prochladnutím trojklaného nervu. Projeví se silnou a krátkou bolestí hlavy.

více zde:
http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=zmrazeny-mozek-proc-vas-ze-zmrzliny-boli-hlava&cisloclanku=2010080027



+1 bodů

Po úderu dostatečně velkým balením...........klidně.

inka Pokročilý (1.2k bodů)

(giggle)(happy)(nod)



Související témata

0 bodů
1 reakce 247 zobrazení
0 bodů
1 reakce 314 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 350 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 397 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 355 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 524 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 353 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 840 zobrazení
13.2.2015 v kategorii Zvířata Martina
...