Diskutujeme tu ve skupince a mám obavu, že někdo z nás mohl dostat ban. Jak se to dá vlastně zjistit, přijde nějaké upozornění? Děkuju za info.
bude na černý listině:
(headbang) septandou ta funguje... vsude stejne a vsude ma stejne uspechy ...(bandit)
Pššššššt, tak šeptej ! (giggle)
Jednoducho. Nebudete sa môcť prihlásiť(headbang)
CZPoradna.cz