0 bodů
285 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Mám na MacBooku 43 písniček, které bych si rád dostal do iPhonu, ale vůbec nevím, jak na to. Zkoušel jsem to přes iTunes, ale ztratil jsem se v tom. Pomohl by mi prosím někdo s postupem krok za krokem?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
přes Bluetooth,

Označ mp3-ky dej, Odeslat, Bluetooth,

Bluetooth si aktivuj i na mobilu a až dáš odeslat se mrkni na mobil a tam to musíš povolit tvému pc.

Jestli na MacBooku není bluetooth tak jedině přes kabel.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 325 zobrazení
0 bodů
1 reakce 418 zobrazení
0 bodů
1 reakce 206 zobrazení
...