0 bodů
427 zobrazení
v kategorii Auto moto

Stál jsem asi 3 metry od křižovatky. To by mohlo být důvodem odtahu. Co mám teď dělat? Jak zjistím že je auto odtažené? Ráno tam ještě bylo.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
milan.cukrar Registrovaný (176 bodů)

Ano, je to důvod. Zavolejte na polici, městskou, nebo technické služby, pokud jste z Pardubic. Jinde to může být jinak, ale většinou to řeší měšťáci.





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 335 zobrazení
8.5.2014 v kategorii Auto moto frantaXX
0 bodů
4 odpovědí 859 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 397 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 792 zobrazení
10.4.2014 v kategorii Auto moto Šmíd
0 bodů
3 odpovědí 766 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 334 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 245 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 291 zobrazení
21.5.2014 v kategorii Auto moto Čaroděj
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
...