0 bodů
2 zobrazení
před v kategorii Auto moto jana_r Registrovaný (53 bodů)
Ráno mi nenaskočilo auto, baterka je vybitá. Mám startovací kabely, ale bojím se to zapojit špatně.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před honza_z Registrovaný (41 bodů)
Připojte červený kabel na + vybité a pak na + nabité baterie. Černý kabel na − nabité baterie a druhý konec na kovovou nelakovanou část motoru vybitého auta (ne přímo na − vybité baterie kvůli jiskření). Nastartujte pomocné auto, po chvíli vybité. Po nastartování odpojujte kabely v opačném pořadí a chvíli jeďte, ať se baterie dobije.




Související témata

0 bodů
1 reakce 610 zobrazení
0 bodů
1 reakce 487 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 400 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 528 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 604 zobrazení
0 bodů
1 reakce 755 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
12.6.2014 v kategorii Auto moto Vaněk
0 bodů
3 odpovědí 441 zobrazení
...