Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<

0 bodů
570 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Upraveno

Jak je možné, že mně všechno funguje i v IE 11 ?zadejte popis obrázku zde

Vaše reakce

Vaše jméno:
Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.

5 reakce

+3 bodů

Nikdy jsem žádný jiný prohlížeč nepoužíval než IE a nebudu.
Pokud začalo něco haprovat, bylo to vždy tehdy, když jsem se snažil dle zaručených rad o
vyčištění počítače , nedej bože registrů, nějakým zaručeným programem.
Souseda mám ajťáka a když jsem od něj dostal několikrát vynadáno, přestal jsem takovéto programy používat, hlavně na registry a je pokoj . Aktualizace provádím tak jak mně je Microsoft předhazuje.

Jsem zde nový, takže nevím jak se tento dodatek projeví. Pokud to nebude dle pravidel příště se polepším.



0 bodů
Jahůdka Registrovaný (87 bodů)

Možné to je. Mě taky v IE 11 vše funguje. Nevím proč to někomu nejde.

0 bodů

Co tak kolem koukám tak to taky všem všude nejde http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/322499-forum-v-ie11

0 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Ten někdo, komu to nejde jsem já, ale teď se připojuji střídavě. Když vidím, že by bylo vhodné vložit fotečku, připojím se z Mozilla Firefox, jinak z IE 11. Na druhou stranu stránka kde jsou hry se mi zobrazuje lépe z IE 11. Všichni se snažíme vychytat chybičky, protože tady musí být POHODA !!! (inlove)

0 bodů
Jahůdka Registrovaný (87 bodů)

Já nad tím od té doby přemýšlím a zatím jsem na to pořád nepřišel. Je to těžký, protože mě to funguje. Takže nemůžu měnit věci a čekat kdy mě to začne fungovat. Víte jak to myslím. Že prostě nemám jak to testovat kdy to začne fungovat. Už jsem si zkoušel i vypnout javascript a další věci ale funguje mi to pořád tak nevím. Naštěstí lidí s IE už zase tolika není jako dřív ale stejně mi to vadí. Snad na to přijdu časem. Nebo vydají nějakou aktualizaci IE 11 a začne to třeba fungovat. Opravdu nevím. (shake)

Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Já taky pátrám a všechny poznatky sem budu sdělovat. Zatím jsem se se vším dokázala vypořádat (happy)



Související témata

+2 bodů
1 reakce 184 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 482 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 262 zobrazení
+1 bodů
1 reakce 185 zobrazení
+1 bodů
1 reakce 31 zobrazení
+1 bodů
1 reakce 119 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 596 zobrazení
9.7.2014 v kategorii Počítače, internet boruvka Registrovaný (403 bodů)
0 bodů
0 odpovědí 17 zobrazení
...