0 bodů
282 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)

Nebo jsou méně kvalitní?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů

V akci kupuji, ve slevě ne. To jsou potraviny kterým už dochází trvalivost, většinou to bývá spotřebujte ještě dnes. To si raději připlatím. :)



0 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Mám některé potraviny nastaveny na serveru www.kupi.cz, takže se včas dozvím, kdy je cena nejnižší. Jsou to úplně stejné potraviny jako ty bez slevy, jen ty akce mají přilákat více zákazníků. Stejně kupuji jen to co právě potřebuji, ale nižší cena je příjemná :)



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 219 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 451 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 593 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 513 zobrazení
21.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo zuza
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 266 zobrazení
24.5.2014 v kategorii Vaření, jídlo Marián
0 bodů
6 odpovědí 686 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 393 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 591 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 325 zobrazení
21.6.2014 v kategorii Zdraví, krása Matěj Pál
...