0 bodů
221 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo Dero Registrovaný (53 bodů)

Poslední dobou se mi zdá že když si koupím nějakou potravinu v akci že není tak kvalitní. Oplatky méně čokoládové, minerálka takřka bez příchutě , nebo je to jenom můj pocit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

5 reakce

+2 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Určitě je to jen váš pocit. Dnes je potravina v akci a zítra tatáž už v akci není, je normálně v regále za vyšší cenu. V obrovském množství se ani obchodníci zas až tak neorientují, co je úžasné a co méně, až tak, že by to měli zlevnit. Oni jen potřebují prodat. Nalákat lidi, aby k nim rádi chodili, protože tam jsou časté "akce"+2 bodů
suzymon Registrovaný (158 bodů)

Já mám jiné zkušenosti. O minerálkách nevím nic, ty nekupuji ani normálně. Ale vím s naprostou jistotou, že například mražená zelenina v akci, je úplně jiná, než za normální cenu. Jsem velký konzument zeleniny a hlavně zelených fazolek. Koupila jsem v akci deset pytlíků do zásoby a byla velice naštvaná. Obal byl stejný, ale obsah vůbec ne. Byly tam odřezky a zbytky fazolek, ne pokrájené celé lusky, jako obvykle. Ve všech pytlících. Myslela jsem, že to byla špatná várka a po nějakém čase si je koupila znova. Ale tentokrát jsem byla chytřejší a koupila pouze dva pytlíky. Úplně to samé.

Nevím jak to je s jinými produkty, ale co se mražené zeleniny týče, určitě to výrobcům stojí zato, aby napytlíkovali podřadnou zeleninu, do akční slevy, protože by ji jinak neprodali.

boruvka Registrovaný (403 bodů)

Souhlasím se suzymon. Využívají toho jenom někteří výrobci. Kupovala jsem určité značky zeleninové směsi do polévky. V akci prodávaná mražená zelenina byla velmi nekvalitní, kousky mrkve černé, hrášek rozdrolený. Co neprodají v akci, tak se prodá za plnou cenu. Po špatných zkušenostech už mraženou akční zeleninu nekupuji. S uzeninami a saláty je to stejné.

0 bodů
ered_mithrin Registrovaný (73 bodů)

Taky bych si myslel, ze aktualni akce nema vliv na kvalitu potraviny.

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

V akci bývají potraviny které jsou normáln v prodeji. K akcím obchodníci přistupují mimo jiné i z důvodů, že se blíží konec doby použitenosti, mají příliš velké momentální zásoby, potřebují uvolnit sklady, nebo je to jen obchodní trik. V žádném případě by toto zboží nemělo být méně kvalitní. U zeleniny , masa a u výrobků rychleji podlehajícím skáze mohou být jisté změny. V žádném případě by však neměly být zkažené,

inka Pokročilý (1.2k bodů)

Ale pozor, je rozdíl výprodej-sleva-akce. Každé slovo zamená něco jiného.

mama Pokročilý (1.2k bodů)

Inka, (y)

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Pokud jde o stejnou potravinu, bude stejně kvalitní...
Pokud ale porovnáváš oplatky čokoládové s oplatky s čokoládovou příchutí, nediv se...
;-)Související témata

0 bodů
4 odpovědí 964 zobrazení
15.5.2014 v kategorii Vaření, jídlo Šťastný Jan
+1 bodů
4 odpovědí 221 zobrazení
0 bodů
1 reakce 201 zobrazení
0 bodů
1 reakce 282 zobrazení
0 bodů
1 reakce 162 zobrazení
10.5.2015 v kategorii Právo a zákony Tereza Jonáková
0 bodů
4 odpovědí 352 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 146 zobrazení
13.5.2014 v kategorii Ostatní Panda Luděk
+2 bodů
3 odpovědí 246 zobrazení
0 bodů
1 reakce 120 zobrazení
30.12.2014 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
3 odpovědí 208 zobrazení
24.7.2014 v kategorii Škola, příklady Radim
...