0 bodů
257 zobrazení
v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
Letos bych chtěl většinu dárků pořídit z domova, abych se vyhnul shonu v obchodech. Zajímá mě, jak to máte vy a jestli stíháte doručení včas před Štědrým dnem. Děkuji za názory.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
Johanka Registrovaný (119 bodů)

Nakupuji, a nejen na vánoce. Má to ale jedno velké "ovšem". Vybírám jen větší, ověřené internetové obchody. Zatím k plně maximální spokojenosti. To se týká i těch zahraničních, včetne čínských. :)



0 bodů

Nakupuji, ale ne na vánoce :)

0 bodů

Keď už nekúpim, aspoň ma niečo napadne. Na nápady naozaj je kde na internete chodiť.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 697 zobrazení
0 bodů
1 reakce 307 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 208 zobrazení
8.9.2015 v kategorii Počítače, internet Eliška45
0 bodů
1 reakce 238 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 377 zobrazení
0 bodů
1 reakce 152 zobrazení
0 bodů
12 odpovědí 693 zobrazení
16.6.2014 v kategorii Ostatní Lolek
0 bodů
5 odpovědí 6.4k zobrazení
16.5.2014 v kategorii Ostatní Kladruba Pavel
0 bodů
1 reakce 203 zobrazení
24.12.2015 v kategorii Ostatní p
...