Chystám se na pár dní do Prahy a chtěl bych si dopředu udělat rozpočet. Je tam jídlo v restauracích výrazně dražší než ve zbytku republiky, nebo se to dá zvládnout i levněji?
Myslíš v restauracích ? Je i není. Ale hlavně je nabízeno nepřeberné množství hnusných a polohnusných sra... s anglickými názvy. Když jdu do restaurace, většinu si vybírám klasickou českou restauraci, kde mají český jídelní lístek.
CZPoradna.cz