0 bodů
227 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)

Chystám se na pár dní do Prahy a chtěl bych si dopředu udělat rozpočet. Je tam jídlo v restauracích výrazně dražší než ve zbytku republiky, nebo se to dá zvládnout i levněji?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+1 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Myslíš v restauracích ?
Je i není. Ale hlavně je nabízeno nepřeberné množství hnusných a polohnusných sra... s anglickými názvy. Když jdu do restaurace, většinu si vybírám klasickou českou restauraci, kde mají český jídelní lístek.





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 638 zobrazení
0 bodů
1 reakce 215 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 498 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 583 zobrazení
16.4.2014 v kategorii Vaření, jídlo Král Petr
0 bodů
1 reakce 198 zobrazení
28.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 185 zobrazení
14.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 464 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 260 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 339 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 448 zobrazení
...