0 bodů
464 zobrazení
v kategorii Společnost

Jsem vyučený strojař (obráběč kovů) a u nás na vesnici práci nenajdu. Nevíte někdo jak je to s prací v Praze? Ale asi jako všude jí bude málo co?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce



0 bodů

Paráda. Dík to mě hodně potěšilo.

mowla Domácí (2.9k bodů)

Není zač - ať se ti nějakou práci podaří získat.(handshake)



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 611 zobrazení
0 bodů
1 reakce 313 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 442 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 308 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 535 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 362 zobrazení
0 bodů
1 reakce 449 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 506 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 529 zobrazení
...